سایت موزیک الکترونیکOriginal Addressسایت موزیک الکترونیک

bia2dj.com

خانواده موزیک الکترونیک

 


برچسب‌ها: دانلود موزیک الکترونیک, موزیک الکترونیک, دانلود موزیک ترنس, دانلود موزیک تکنو, دانلود موزیک هاوس
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  2014/2/24ساعت 14:16  توسط امید 

Inna – Discography (2009-2014)

Title Of Album: Discography
Year Of Release: 2009-2014
Label: Roton, Ultra, Universal, Spinnin‘ Records, AATW, Warner, Atlantic
Genre: EDM, Deep house, Eurodance
Quality: MP3
Bitrate: VBR-320 kbps, AAC
Total Size:3,07 gb

Download Link


برچسب‌ها: Inna Discography
+ نوشته شده در  2015/1/15ساعت 17:40  توسط امید  | 

دانلود آلبوم جدید و فوق العاده زیبا از دیجی تراز اول دنیا دیحی hardwell به نام United We Are ، جهت دانلود به ادامه مطلب بروید... دانلود آلبوم Hardwell - United We Are

دانلود آلبوم Hardwell – United We Are

Artist: Hardwell
Album: United We Are
Release Year: 2014
Labels : Revealed Recordings
Genre : Progressive house, EDM, electro house
Quality: MP3 320kbps

Downloadlink

 


برچسب‌ها: دانلود آلبوم Hardwell – United We Are
+ نوشته شده در  2015/1/9ساعت 9:59  توسط امید  | 

Genre: Electronic, Trance, Psy, Uplifting

John 00 Fleming Full Album

Artist: John 00 Fleming
Released: 2011-2014
Type: Discography
Style: Electronic, Trance, Psy, Uplifting

Download Link

 


برچسب‌ها: John 00 Fleming Discography, دانلود دیسکوگرافی John 00 Fleming
+ نوشته شده در  2015/1/7ساعت 12:45  توسط امید  | 

Genre: Electroniv, Full-on, Psy-Trance

Astrix Discography (2002-2011)

Genre: Full-on, Psy-Trance
Year: 2002 – 2011
Country: Israel
Audio Codec: MP3
Type rip: Tracks
Bitrate: 192 – 320 kbps

Download Link


برچسب‌ها: دانلود دیسکو گرافی دیجی Astrix
+ نوشته شده در  2015/1/6ساعت 18:54  توسط امید  | 

 

Genre : House, Progressive House
Year : 2010-2012
Audio codec : MP3
Type rip : tracks
Bitrate : 320 kbps
Duration : 05 h 20 min 02 sec

Download Link


برچسب‌ها: Nicky Romero, Discography, Discography Download
+ نوشته شده در  2015/1/3ساعت 12:44  توسط امید  | 

Above & Beyond – Albums Discography (2006-2011)

Artist: Above & Beyond
Label: Anjunadeep
Released: 2011
Type: Discography
Style: Electronic, House, Trance

Download Link


برچسب‌ها: Above, Beyond, Albums Discography 2006, 2011, Beyond دانلود فول آلبوم
+ نوشته شده در  2014/12/31ساعت 8:56  توسط امید  | 

 

Artist: Armin van Buuren
Label: Armada
Released: 2014-12-26
Type: Single
Style: Electronic, Trance

Download Link

 


برچسب‌ها: Armin van Buuren, Together, Armin van Buuren – Together, Original Mix, دانلود موزیک Armin van Buuren
+ نوشته شده در  2014/12/26ساعت 22:27  توسط امید  | 

Tiesto Discography 1997 – 2014

Format: MP3, tracks, 320kbps
Data: 1997-2014
Genre: Electronic, Electro, House, Trance
Size: 10 GB

 Download Link

 


برچسب‌ها: Tiesto Discography 1997, 2014, دانلود دیسکو گرافی تیستو, Tiesto Discography Download, Tiesto Discography Download Direct
+ نوشته شده در  2014/12/25ساعت 23:12  توسط امید  | 

Yahel Discography

Birth name: Yahel Sherman
Born: May 12, 1976
Genres: Psy Trance, Electronic
Occupations: DJ, producer
Years active: 1999

Download Link


برچسب‌ها: Yahel Discography, دانلود دیسکوگرافی یاهل, Yahel Discography Download Direct
+ نوشته شده در  2014/12/25ساعت 15:20  توسط امید  |